LVVZ 2024

Dne 7. ledna se Základní škola Sudoměřice u Bechyně vydala na lyžák. V autobusu se všichni zabavili,
ak chtěli. Někteří si povídali a někdo se zase koukal na film.
   Po příjezdu na chatu jsme se ubytovali v našich pokojích. Personál byl na nás moc hodný,
choval se k nám jako k vlastním. Spousta z nás stála na lyžích poprvé a nebylo to vůbec jednoduché.
Ovšem všichni jsme se s tím porvali a udělali obrovský kus práce. Někteří potřebovali i studovat
pravidla FIS na tabuli u sjezdovky. Samozřejmě bolavé nohy nechyběly. Počasí nám přálo, i když byl mráz,
tak nám k tomu svítilo sluníčko. O zábavu večer se postarali učitelé, hráli jsme hry a soutěžili jsme.
   Ve středu jsme si udělali výlet do Vimperku, kde jsme si nakoupili zásoby na zbylé dny.
   Poslední den odpoledne jsme mohli jezdit na sjezdovce po skupinkách, na což jsme se všichni těšili.
A večer jsme měli karneval a vyhlášení všech soutěží a tím jsme ukončili lyžák 2024.

Lucie Svobodová, 8. roč.

Fotogalerie ...